Avcılar Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Karel santral servisi, Avcılar’da faaliyet gösteren ve telefon santrali servisi, kurulumu, yıllık bakımı, onarımı, hat arızaları, adsl arızaları, gibi alanlarda teknik servis hizmeti sunan bir firmadır. Sürekli ve hızla gelişen teknoloji koşullarında firmalar için, günden güne dahada vazgeçilmez bir iletişim aracı haline gelen telefon santralleri zamanla gerek dış etkenlerden gerek kullanım kaynaklı unsurlardan dolayı arızalanabilir. Avcılar karel santral servisi , santral sektörünün öncü firmalarındandır. Alanında uzman ve teknik kapasitesi yüksek personeli ile sizlere yardımcı olabilmek adına 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Çağrı merkezimize ulaştığınızda size en yakında olan Avcılar Karel santral servis ekibini size yönledirecek ve sorununuz tespiti için en kısa zamanda Avcılar karel teknik servis personelinin iş yerinizde olmasını sağlayacaktır.

Karel servis avcılar ekibi sadece servis hizmeti vermemekle beraber, Karel santral montaj ve kurulum işlerinizdede sizlere yardımcı olmaktadırlar. Çağrı merkezimize ulaşmanızın ardından ofisinize yönlendirilen Karel servis Avcılar ekibi, önce işyerinizin bir keşfini yapacaktır. Daha sonra çıkardıkları envartere göre Firmanız için en iyi kurulum şeklini belirleyecek ve sizin onayınızı aldıktan sonra Avcılar karel servis ekibi sizin isteğiniz doğrultusunda kuruluma başlayacaktır.

Karel avcılar servis ekibi aynı zamanda santralinizin bakımlarınıda en iyi şekilde yapmaktadırlar. Avcılar karel servis ekibi santralinize uygun tesisat ve teknik servis parçaları ile bakım yapmaktadır. Santraliniz elektronik bir parça olduğu için periyodik bakımları vardır, eğer bu periyodik bakımları yaptırmazsanız zamansız çıkan problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Avcılar Karel Santral Servisi

Avcılar Karel Santral Tamir İşlemleri

Karel Santralinizde yaşadığınız arızalarla ilgili çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Arızanın çözümü için Avcılar Karel servisimiz ivedilikle yerinize yönlendirilecektir.Santral arızaları değişik belirtilerle kendini gösterebilir. Çoğu zaman santralinizden ses gelmesi, telefon zillerinizin çalmaması, dış hat alamama problemi,iç hatlarınızın çalışmaması, telefon ahizelerinde çevir sesi olmaması gibi durumlarla karşılaştığınızda santralinizin periyodik bakımı gelmiş olabilir yada herhangi bir sebeble santraliniz bir parçasında tamir edilmesi gereken arıza oluşmuştur. Bu gibi durumlarda 2 saat içersinde arızaya müdahele ederek mağduriyet yaşamamanız konusunda hassasiyet gösteriyoruz.

Avcılar Telefon Hattı Tamir Hizmeti

Telefon santralinizde dış hat görüşmesi yapabilmeniz için bina girişindeki telekom kutusundan ofisiniz içersindeki karel santralinize dış hat kablosu ile hatların bağlanması gerekmektedir. Bu bağlantı şirketinizdeki dış hat görüşmelerinin ve dışardan sizi arayan müşterilerinizin telefon trafiğini sağlamadaki en büyük araçtır. Biz bu bağlantıya kısaca “Telekom Kablosu” adı vermekteyiz. Telekom kablosu koptuğunda yada herhangi bir sebeble zedelendiğinde pbx hatlarınız düzgün çalışmaz. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Kimi zaman da Telefon hattı arızalarınız hizmet aldığınız opertaör (türk telekom, turk net, superonline ) firmalarının yer altında meydana gelen kablo arızalarından kaynaklanmaktadır. Bu durumda ilgili operatörün çağrı merkezini arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Avcılar Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunun kaynağını erken tespit edip hem hızlı çözüm sağlıyoruz, hemde prestij ve iş kaybına uğramanızın önüne geçiyoruz.

Avcılar Karel Santral Kurulum Hizmeti

Sıfır bir ofis açtığınızda yada mevcut olan bir ofisinizi Avcılar bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Avcılar karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işlemini’de firmamızdan temin edebilirsiniz. Kablo çekim işlemini elektirikçiye yaptırmanız halinde Her dahili telefona bir telefon kablosu çekilmesi gerektiğini hatırlatırız.

Avcılar İnternet Hattı Onarım Hizmeti

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Avcılar bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sepletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Avcılar Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Avcılar Karel Santral Servisi Ana Bayi.

Karel Santral Satış, Kurulum, Teknik Servis Hizmetleri