karel santral servisi

Karel Santral Servisi

Metro Telekom olarak bünyemiza bağlı bulunan Karel Santral Servisi ekiplerimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın Karel teknik servisimiz tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını en aza indirgemeyi sağlayacaktır. Size en yakın karel santral servislerimize çağrı merkezi numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. İlgili Karel Servisi arayarak teknik servis talebinde bulunmanıza müteakip Karel servis ekiplerimizin ulaşım süresi size bildirilir. Ayrıca program arızalarında yada santralinizin resetlenmesi gibi durumlarda teknik servis gelmesini beklemeden departmanımız uzaktan santrale bağlanarak santral programlama işlemini gerçekleştirir ve iletişim probleminizi ücretsiz olarak uzaktan giderir. Karel santral sadece program bazlı arızalarda uzaktan yardım ile çözülebilir bunun dışında hat arızaları gibi durumlar teknik servisimiz yerinde müdahalesiyle düzeltilir.

Santral, internet, telefon hatlarının arızalanması sonucunda müşterilerinizin sizlere ulaşamaması gibi durumlarda ve olası santral arızalarında size en yakın olan teknik servisimiz hızlı ve profesyonel olarak arızaya müdahale edip hiçbir maddi ve itibar kaybı yaşanmadan sorunu çözmektedir. Önemle belirtelim ki her santral arızası direk cihazdan kaynaklanmamaktadır. Dolayısı ile dış hat arızalarınızda firmamızdan servis talebinde bulunmadan önce Türk Telekom arıza ekibine arıza ihbarında bulunmanızda yarar vardır. Servis öncesi verdiğiniz bilgiler doğrultusunda arızanın kaynağı tespit edilip bu doğrultuda çalışmalar Karel servis ekiplerimiz tarafından başlatılacaktır.

Başlıca

Servis Hizmetimizin kapsadığı tüm işlemler

# Hizmet Türü süre Açıklama
1 Karel santral kurulum ve montaj 2 saat Firmamızdan size en uygun olan özelliklerdeki ürünü alabilir yada almış olduğunuz santrali firmamızdan kurulum yaptırtarak Metro Telekom güvencesiyle devreye alabilirsiniz. Ayrıca daha önce kullanmış olduğunuz santralin taşınma sebebiyle yer değiştirme işlemlerinide hiçbir kesinti olmadan de-montajını yapıyoruz.
2 Karel Santral Arızaları 1 saat Telefon hatlarınızın arızalanması sonucunda müşterilerinizin sizlere ulaşamaması gibi durumlarda ve olası santral arızalarında size en yakın olan teknik servisimiz hızlı ve profesyonel olarak arızaya müdahale edip hiçbir maddi ve itibar kaybı yaşanmadan sorunu çözmektedir.
3 İnternet Arızaları 1 saat iş hayatımızda önemli bir iletişim aracı olan web tabanlı yazılımlar, mail, muhasebe programları ve devlet kurumlarının web sayfaları internet üzerinden çalışmaktadır. Olası internet kesintileri firmalar için adeta kriz ortamı oluşturmaktadır. Altyapı kaynaklı tüm arızalarınız için firmamızdan destek alabilirsiniz.
4 Yapısal Kablolama Telefon santrali ve internet ulaşımının çalışması için her şirkette bir kablo altyapısına ihtiyaç vardır. Yeni taşındığınız ofisinizde mevcut bir altyapının olmaması durumunda Metro Telekom dan yardım isteyerek sağlam ve ömürlük bir kablolama altyapısına sahip olabilirsiniz.

Santralınızda sorun mu var ?

Tüm haberleşme sorunlarınızın kalıcı çözümü için destek vermeye hazırız.