Karel IP Çağrı Merkezi Sistemi

Karel IP Çağrı Merkezi, standart sunucularda çalışan yazılım tabanlı teknolojisi, kolay kapasite artırım olanağı, birçok haberleşme sistemine ve CRM yazılımına entegre çalışmasını sağlayan altyapısı, gelişmiş ses isleme ve IVR uygulamaları ile hem bugün hem de gelecek için gerekli bir yatırım özelliği taşıyor.

  • IP altyapı sayesinde mekandan bağımsız hizmet verilebiliyor. Operasyonu farklı lokasyonlara yayarak işletme maliyetlerini düşürüyor.
  • İşgücü maliyetlerini düşürüp, uygun işgücüne yerinde ulaşım sağlıyor.
  • Esnek çağrı dağıtım senaryoları ve ses isleme uygulamaları sayesinde müşterilerin bekleme sürelerini en aza indiriyor.
  • Müşterilerin web sitenizden, webfon özelliğiyle tek tıkla size ulaşarak anında ve herhangi bir ücret ödemeden çağrı merkezi hizmeti alabilmelerini sağlıyor.
  • Satış, is takibi, müşteri memnuniyeti takibi, müşteri bilgilendirme, randevu takibi, kampanya düzenleme ve anket çalışması gibi amaçlarla dış aramalar yapılabiliyor.
  • Tüm görüşmeler ek bir donanıma ihtiyaç duymadan kayıt altına alınıyor ve bu kayıtlar istenildiği an dinlenerek olası ihtilaflar engellenebiliyor.
  • Karel IP Çağrı Merkezi’nin kendi içinde barındırdığı Mini CRM uygulaması sayesinde müşterilerle kurulan her temas kurumsal hafızaya kaydediliyor, müşterilere hızlı ve tutarlı bir hizmet deneyimi yasatılıyor.
  • Çağrı merkezi yöneticileri kendilerine özel tasarlanmış ekranlar sayesinde çağrı merkezi operatörlerini web üzerinden, mekandan bağımsız olarak yönetebiliyor.
  • Kapsamlı, gerçek zamanlı ve esnek raporlama sistemi ile kurum ve personel verimliliği kontrol ediliyor, müdahaleler hızlı ve etkin şekilde gerçekleştiriliyor.
call_center-kurulumu

Hizmetlerimiz

Haberleşmede Hızlı ve Kalıcı Çözümler

# Hizmet Türü süre Açıklama
1 Karel santral kurulum ve montaj 2 saat Firmamızdan size en uygun olan özelliklerdeki ürünü alabilir yada almış olduğunuz santrali firmamızdan kurulum yaptırtarak Metro Telekom güvencesiyle devreye alabilirsiniz. Ayrıca daha önce kullanmış olduğunuz santralin taşınma sebebiyle yer değiştirme işlemlerinide hiçbir kesinti olmadan de-montajını yapıyoruz.
2 Karel Santral Arızaları 1 saat Telefon hatlarınızın arızalanması sonucunda müşterilerinizin sizlere ulaşamaması gibi durumlarda ve olası santral arızalarında size en yakın olan teknik servisimiz hızlı ve profesyonel olarak arızaya müdahale edip hiçbir maddi ve itibar kaybı yaşanmadan sorunu çözmektedir.
3 İnternet Arızaları 1 saat iş hayatımızda önemli bir iletişim aracı olan web tabanlı yazılımlar, mail, muhasebe programları ve devlet kurumlarının web sayfaları internet üzerinden çalışmaktadır. Olası internet kesintileri firmalar için adeta kriz ortamı oluşturmaktadır. Altyapı kaynaklı tüm arızalarınız için firmamızdan destek alabilirsiniz.
4 Yapısal Kablolama Telefon santrali ve internet ulaşımının çalışması için her şirkette bir kablo altyapısına ihtiyaç vardır. Yeni taşındığınız ofisinizde mevcut bir altyapının olmaması durumunda Metro Telekom dan yardım isteyerek sağlam ve ömürlük bir kablolama altyapısına sahip olabilirsiniz.

Karel IP çağrı merkezi çözümü

Müşterilerinize bir adım daha yakın olun.