Kalite Politikamız
3 temel unsur üzerine kurulmuştur.

1. Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde iletişim ve Güvenliğin önemini kavrayan ve bu sorumluluğun bilincinde hizmet veren firmamız disiplinli ,dürüst ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

2003 yılında haberleşme ve güvenlik sistemleri sektöründe faaliyete baslayan firmamız geride kalan zaman içersinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Karel Santral Servisi olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek iş akışını kolaylaştıran her ekipmanı müşterilerimize sunmaktayız. Santral satın alırken aynı zamanda hizmet devamlılığı satın aldığınızı da unutmayın, haberleşme sektörüne yoğunlaşmış ve bu alanda uzman olan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Metro Telekom olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde Karel santral servisi hizmeti yürütmekteyiz.Temel olarak ilke edindiğimiz en önemli husus; müşterilerimizin haberleşme ve iletişim cihazlarında yaşamış oldukları sorunlara en kısa sürede müdahale etmektir. 15 yıllık bilgi birikimi ve iş sahasında edindiğimiz tecrübelerimizle kalıcı ve tekrar etmeyen çözümler sağlamaya gayret gösteriyoruz. Arıza veya yeni santral kurulumu için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Yapılacak işleme göre uygun donanımlı teknik servis ekibimiz en kısa sürede firmanızda olacaktır.

2. ÜRÜN kALİTESİ

Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Portföyümüzde bulundurduğumuz dünyaca ünlü sektör markalarının sağladığı avantajların yanı sıra kendi marka ve ürünlerimizle kazanacağımız rekabet avantajlarını sektörle paylaşmak ve çözümler sunmak adına çalışmalarımıza sürekli devam etmekte ve yeni projelerimizle ilerlemekteyiz. Müşteri ve tüketicilerimize hedeflenen kalite standartlarında ürün ve servis sağlıyoruz. Müşteri ve tüketicilerimize yalnız kaliteli ürünün sunulması kurumumuzda her çalışanın sorumluluğundadır. Sürekli olarak denetlenen ürünler son kullanıcının tecrübe etmesinden önce firma çalışanlarımız tarafından gerekli testlerden geçer.

Metro Telekom olarak kalite standartlarımızı karşılamayan hiçbir ürün ve hizmeti bilerek müşterilerimize sunmuyoruz. Sunduğumuz teknolojik ürün gamı ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tedarikçilerle ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, yeniliklere açık bir firmayız. Yenilikçilik ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle tüm müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı, hep daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlamaktayız.

3. hızlı ve kalıcı çözümler

Alanında uzmanlaşmış karel servis ekiplerimiz sorunun kaynağını tespit ederek kısa sürede iş akışınızın normale dönmesini sağlar..

Karel Santral Servislerimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. Böylece olası iş ve kazanç kaybı yaşanmasının önüne geçilmiş olunur.

Firmamızdan teknik servis talebinde bulunan müşterilerimize karel servis ekiplerimizin ulaşım süresi bildirilir. Ayrıca program arızalarında yada santralinizin resetlenmesi gibi durumlarda teknik servis gelmesini beklemeden departmanımız uzaktan santrale bağlanarak santral programlama işlemini gerçekleştirir ve iletişim probleminizi ücretsiz giderir. Karel santral sadece program bazlı arızalarda uzaktan yardım ile çözülebilir bunun dışında hat arızaları gibi durumlar Karel santral servisi yerinde müdahalesiyle düzeltilir.

Müşteri Yorumları

Yüzlerce Memnun Müşteri