karel-kamera-sistemleri

Karel Güvenlik Sistemleri

Metro Telekom olarak telefon santralleri yanı sıra, tüm güvenlik sistemlerinin kurulumunu A’dan Z’ye gerçekleştiriyoruz. Güvenlik kamerası ve alarm sistemleri pazarında değişkenlik gösteren fiyatlar müşterinin kafasını karıştırabilmektedir. Özellikle Çin pazarından ithal edilen yetersiz kalitede uygun fiyatlı ürünler ilk etapta müşterinin ilgisini çekmeyi başarsa da daha sonraları lens focus ve board arızaları sebebiyle baş ağrıtabilmektedir.

Karel, hızla artan güvenlik ihtiyacının, işletmeleri daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; her türde ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile Elektronik Güvenlik sektöründe de varlığını sürdürmektedir.

Karel bu konudaki çözümlerini, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan işbirlikleriyle geliştirmiştir. Karel ürün kalitesi, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübesi ve eğitimli bayi kanalı ile bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir.

Karel ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemleri ürünlerini ürün gamında bulundurmaktadır.

Hırsız Alarm Sistemleri

Karel Hırsız Alarmı Güvenlik Sistemleri, kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Kurulumu, Karel’in tecrübeli yetkili satıcıları ve servisleri yapar. İsteğe bağlı olarak Alarm İzleme ve Kontrol Merkezi 7/24 güvenliğinizi takip eder.

Apartman Konuşma Sistemleri

Karel, IP tabanlı santralleri ile tam entegre çalışabilen apartman konuşma sistemleri sayesinde ev/ofisler arasında ve internetin olduğu her nokta ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme yapma imkanı sunmaktadır. CCTV entegrasyonu ile softphone ve videophone üzerinden kamera görüntülerinin izlenmesi ve çift yönlü sesli iletişim mümkün olmaktadır.

Kamera Sistemi

Dikkat edilecek hususlar

# Ürün Fiyat Features
1 Güvenlik Kamerası Box, Dome, Ptz yada Ip Kamera ürün seçenekleriyle, yüksek çözünürlükte kullanmış olduğumuz kameralar içersinde ihtiyacınız olan  sistemi seçin.
2 Dvr Kayıt Cihazı Kurulan kameraların analog yada IP olarak bağlandığı  görüntüyü harddiske kayıt eden ve aynı zamanda canlı olarak ofis içi monitöelerden veya dışardan internet üzerinden izlenilmesini sağlayan cihaz.
3 Harddisk Görüntülerin kayıt edilmesini ve istenilen zamanda tekrar izlenilmesini sağlayan depolama birimi. Geçmişe dönük izlenme süresini hdd diskin kapasitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
4 Adaptör Kameraların çalışması için gereken enerjiyi veren adaptör, kamera adedine göre uygun amperli olarak seçilmelidir.

Güvenlik Kameralarınız ihtiyacınızı Karşılamıyor mu?

En yüksek çözünürlüklü kamera sistemleri için firmamızdan teklif alın.