Bağcılar Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bağcılar Karel Santral servisi 16 yıllık telekomünikasyon tecrübesi ile siz müşterilerimize İstanbul Bağlcılar bölgesinde , alanında uzmanlaşmış ve tecrübe edinmiş teknik servis personelleri ile yardımcı olmaktadır. Bağcılar Bölgesi Karel santrallarda yaşadığınız tüm arızalar ve teknik servis talebi için arayabileceğiniz firmamız 2003 yılından itibaren bağcılar bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Genel olarak santral satış, kurulum,ve telefon hattı arızalarının teknik servis işlerini yürüten firmamız geride kalan zaman içerisinde sektörde lokomotif firma olma başarısını yakalamıştır. Telekomünikasyon sektörü dışında güvenlik sistemleri ve ekipmanlarının da kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Telefon santralleri yapı itibariyle ofis içersinde kurulan kablolama sistemi altyapısıyla tüm departmanlarının birbiriyle ve dış görüşmelerle irtibat kurabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Entegrasyon ürünleri sayesinde firmanıza daha kurumsal bir hava katmanızda mümkündür. Bunun en belirgin özelliği robot operatördür. Firmanızı arayan müşterilerinizi güzel bir seslendirmeyle karşılayarak ilgili departmanlarınıza hızlı bir şekilde yönlendirmesini sağlıyoruz. Bu, hem gereksiz telefon trafiğini ortadan kaldırır hem de sizi arayan müşterilerinizde iyi bir intiba oluşturur.Bağcılar Karel santral servisi olarak hizmet verdiğimiz temel maddeleri aşağıda detaylı bir şekilde yazımızın devamında belirtiyoruz. Tüm marka santral modelleri ve adsl faks arızalarının takibi karel servis bağcılar yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Bağcılar- Güneşli bölgesinde olan karel kullanıcılarımız çağrı merkezimizden irtibata geçerek bizimle iletişim kurabilirler.

Bağcılar Karel Santral Servisi

Bağcılar Karel Santral Tamir İşlemleri

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Bağcılar Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Bağcılar Telefon Hattı Tamir İşlemi

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Bağcılar Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Bağcılar Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Bağcılar bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Bağcılar karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bağcılar İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Bağcılar bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Bağcılar Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Bağcılar Karel Santral Servisi Olarak

En Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin Yanınızdayız. 0850 888 10 25