Türkiye'nin En Güvenilir Santral Servisi

İstanbul içi tüm bölgelere 2 saat içinde teknik servis, satış ve kurulum hizmeti için çağrı merkezimizden bize ulaşınız.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

  • %100 Müşteri Memnuniyeti ve Çözüm Odaklı Faaliyetler.
  • Tüm Santral Modellerinde Tam Eğitimli Teknik Servis Ağı.
  • Veritabanımıza Kayıtlı Müşterilerimiz İçin 7/24 Telefon Desteği.
  • Uzaktan Santral Bağlantısı ile Yazılım Tabanlı Sorunların Anında Çözümü.
  • 13 Farklı Servis Noktaları İle Tüm İlçelere En Yakın Teknik Servisler.
  • Tüm İlçeler İçin Maksimum 2 Saatte Teknik Servis Hizmeti.
  • Kurumsal Firma Yapımız İle Sektörde 16 Yıllık Bilgi Birikimi.
ÇAĞRI MERKEZİ

Telefon:   0212 677 36 06
Mobil:     0541 392 37 72
Fax:       0850 466 27 96
info@karelsantralservisi.net
www.karelsantralservisi.net

 Misyonumuz

Günümüzde iletişim ve Güvenliğin önemini kavrayan ve bu sorumluluğun bilincinde hizmet veren firmamız disiplinli ,dürüst ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaliteli ürünler

Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Portföyümüzde bulundurduğumuz dünyaca ünlü sektör markalarının sağladığı avantajların yanı sıra kendi marka ve ürünlerimizle kazanacağımız rekabet avantajlarını sektörle paylaşmak ve çözümler sunmak adına çalışmalarımıza sürekli devam etmekte ve yeni projelerimizle ilerlemekteyiz. Müşteri ve tüketicilerimize hedeflenen kalite standartlarında ürün ve servis sağlıyoruz. Müşteri ve tüketicilerimize yalnız kaliteli ürünün sunulması kurumumuzda her çalışanın sorumluluğundadır. Sürekli olarak denetlenen ürünler son kullanıcının tecrübe etmesinden önce firma çalışanlarımız tarafından gerekli testlerden geçer.

Metro Telekom olarak kalite standartlarımızı karşılamayan hiçbir ürün ve hizmeti bilerek müşterilerimize sunmuyoruz. Sunduğumuz teknolojik ürün gamı ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tedarikçilerle ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, yeniliklere açık bir firmayız. Yenilikçilik ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle tüm müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı, hep daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlamaktayız.

hızlı ve kalıcı çözümler

Alanında uzmanlaşmış karel servis ekiplerimiz sorunun kaynağını tespit ederek kısa sürede iş akışınızın normale dönmesini sağlar..

Karel Santral Servislerimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Temel hedef olarak olası bir santral arızası durumunda en kısa sürede arızaya müdahale edebilmek amacıyla bölgedeki en yakın karel teknik servis tespit edilip, tarafınıza yönlendirilir. Karel teknik servis ekibimiz arızayı yerinizde tespit edip çözüme kavuşturarak olası iş ve müşteri kaybını minumuma indirgemeyi sağlayacaktır. Böylece olası iş ve kazanç kaybı yaşanmasının önüne geçilmiş olunur.

Firmamızdan teknik servis talebinde bulunan müşterilerimize karel servis ekiplerimizin ulaşım süresi bildirilir. Ayrıca program arızalarında yada santralinizin resetlenmesi gibi durumlarda teknik servis gelmesini beklemeden departmanımız uzaktan santrale bağlanarak santral programlama işlemini gerçekleştirir ve iletişim probleminizi ücretsiz giderir. Karel santral sadece program bazlı arızalarda uzaktan yardım ile çözülebilir bunun dışında hat arızaları gibi durumlar Karel santral servisi yerinde müdahalesiyle düzeltilir.

Müşteri Yorumları

Yüzlerce Memnun Müşteri