Alibeyköy Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Alibeyköy Karel Santral servisi, arıza kaydı bıraktığınız süreden itibaren 2 saat gibi kısa bir sürede teknik servis ekibini ofisinize yollamaktadır. Alibeyköy Karel servisi yaptığı işlemlerde eğer parça değişikliği yapar ise 1 sene garanti vermektedir. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli teknik ekip kadrosunu yenilemekte ve geliştirmektedir. Teknik servis personellerimiz güleryüzlü ve müşteri odaklı bir yaklaşım içerisindedir. Alibeyköy Karel Santral servisi olarak belirtmeliyiz ki telefonlarınızda, internetiniz ve bütün iletişim cihazlarınızda sorun yaşamamanız adına yıllık bakım anlaşmalarını öneriyoruz. Yıllık bakım anlaşmaları hem daha ucuz maliyetli hemde sizlerin altyapılarını güvence altına alan bir anlaşmadır. Alibeyköy Karel servisi siz santralinizde, telefonlarınızda, internetinizde, hiçbir sorun yaşamasanız bile her ay belirlenmiş saatlerde ve belirlenmiş günlerde firmanızı ziyaret edecek ve santralinizin bakımını gerçekleştirecektir. Özel sistem ekipmanları ve özel araç gereçler ile firmanızın bütün telefon tesisatını kontrol ederek olası bir aksaklığı önlüyor ve sizlere daha sağlam daha güçlü bir sistem sunuyoruz.

Alibeyköy Karel Santral Servisi

Alibeyköy Karel Santral Tamir İşlemleri

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Alibeyköy Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Alibeyköy Telefon Hattı Tamir İşlemi

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Alibeyköy Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Alibeyköy Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Alibeyköy bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Alibeyköy karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Alibeyköy İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Alibeyköy bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Alibeyköy Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Alibeyköy Karel Santral Servisi Olarak
En Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin Yanınızdayız. 0850 888 10 25