Görüşme Kayıt Sistemleri

Firmanızın müşteriler ile yaptığı görüşmeleri anlık olarak kaydetmeniz ve dinlemeniz mümkün. Mevcut kullanmış olduğunuz santrallere entegre edilerek tüm dış görüşmelerin sesli kaydını tutan “Görüşme Kayıt Cihazları” yanlış anlaşılmalara son veriyor. Online olarak kayıt ve dinleme yapılabilen ürünler acil durumlarda yapılan kaydın e-posta ile gönderimini de sağlıyor. Kaydedilecek hat sayısına göre belirlenen cihaz fiyatları online kullanıcı sayısında herhangi bir kısıtlamada bulunmuyor.

Telefon görüşmelerinin kaydedilmesinde ortaya çıkabilecek istenmeyen durumları önlemek için kayıt yaptığınızı karşı tarafa bildirmenizi öneririz. Metro Telekom, telefon görüşmelerinin kaydedildiğinin bildirilmesi için çeşitli çözümler sunmaktadır.

Geçmişte yalnızca çağrı merkezleri ve finansal kuruluşların çok büyük maliyetlerle sahip olmaya çalıştığı ses kayıt cihazları, günümüzde tüm sektörlerde ihtiyaç duyulan bir ürün haline gelmeye başladı. Sizde firmanızda ki telefon trafiğini kayıt altına almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek ön bilgi alabilirsiniz.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

Kullandığımız Ürünler

Ürün ve Fiyatlandırmayı Aşağıdan inceyleyebilirsiniz

# Ürün/Açıklama Fiyat
1 BAK 2 – Herhangi bir bilgisayara bağlı kalmaksızın kendi içersine kayıt yapabilen görüşme kayıt sistemi. ?
2 VR 2 – Yapılan görüşmeleri bir bilgisayar yardımıyla kayıt edebilen analog görüşme kayıt cihazı. ?
3 ORKA – Belirli bir ortamdaki görüşmeleri kayıt eden ortam dinleme cihazı. ?
4 MYLOG – Küçük ofisler için tasarlanan ses kayıt cihazı. Yerinizde yoksanız telesekreter mesajı bırakabilirsiniz, görüşmeleri kaydedip gelen çağrılar için anons kaydı oluşturabilirsiniz ve daha fazlası. ?

Metro Telekom Görüşme Kayıt Sistemleri ile telefon trafiğinizi kayıt altına alın ve

Yanlış Anlaşılmalara son verin.