Bahçelievler Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Teknik servis hizmetimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Bahçelievler karel santral servisi’nde bulunan personellerimiz belirli testler ve eğitimlerden geçmektedirler. Uzmanlık sınavlarından geçen personellerimiz bahçelievler karel servisi hizmeti verebilmesi için gerekli olan sertifikayı alıp, Bahçelievler karel servisi olmaya hak kazanırlar. Müşterilerimizin memnuniyeti adına yaptımız bu sınavlardan geçemeyen personelleri kesinlikle bünyemizde bulundurmamaktayız.

Bahçelievler karel santral servisi olarak müşterilerimize yıllık bakım anlaşmaları önermekteyiz. Her elektronik cihaz gibi santrallerinde belirli zamanlar içersinde,tozlanma ve çevresel faktörlerden dolayı bakımları yapılmaları gerekmektedir. Biz Bahçelievler karel servisi olarak müşterilerimize bu bakım anlaşmalarını öneriyoruz ve bakım anlaşmaları yapıldıktan sonra, geliştirilmiş takip sistemimizle beraber, Bahçelievler karel santral servisi olarak müşterilemizin santrallerini takip ediyoruz. Herhangi bir sorun yaşanmasına karşın anında santrale müdahale ederek çıkabilecek olası bir sorunun Bahçelievler karel servisi olarak önüne geçiyoruz.

Bahçelievler Karel Santral Servis

Bahçelievler Karel Santral Tamir İşlemleri

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.
1) Santral Donanım Arızası ;
Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Bahçelievler Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
2) Dış Hat Arızaları ;
Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bahçelievler Telefon Hattı Tamir İşlemi

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Bahçelievler Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Bahçelievler Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Bahçelievler bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir.Bahçelievler karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bahçelievler İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Bahçelievler bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Bahçelievler Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Bahçelievler Karel Santral Servisi ile Hızlı ve Kalıcı Çözümler

Maksimum 2 Saat İçinde Teknik Servis Hizmeti