Bakırköy Karel Santral Servisi 0850 888 10 25

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bakırköy Karel Santral Servisi sektöründeki yeri 13 yıllık bir deneyimin ardından 2003 yılında bakırköy bölgesine şube kurulmasıyla başladı. Kısa bir sürede İstanbulda ulaştığı pek çok müşteri çevresiyle büyüyen Karel Servis, bugün Telekom ve Güvenlik sektörü pazarının önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Santral ve çevre birimleri konusunda satış ve teknik servis hizmeti veren bir firma olarak amacımız en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlayarak, en geniş kitleyi kaliteli ve güvenilir hizmetle buluşturmaktır. Marka ve Model farketmeksizin birçok santralin bakımı ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Genel olarak en yaygın analog santral modelleri Karel, Telesis, Multitek ve Fortel markalarıdır. Bakırköy Karel Santral Servisi olarak İstanbulun tüm ilçelerinde olduğu gibi Bakırköyde’de siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli Karel teknik servisi hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü tüm Santral markaları için arayabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde en kısa süreçte servis talebiniz alınacak ve profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından ziyaret edileceksiniz.

Bakırköy Karel Santral Servisi

Bakırköy Karel Santral Tamir İşlemleri

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Bakırköy Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Bakırköy Telefon Hattı Tamir İşlemi

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Bakırköy Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Bakırköy Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Bakırköy bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Bakırköy karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bakırköy İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Bakırköy bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Bakırköy Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Bakırköy Karel Santral Servisi Olarak Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin
En Kısa Sürede Yanınızdayız. 0850 888 12 05