Beylikdüzü Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Beyikdüzü karel santral servisi OSB bölgesi kullanmış olduğunuz karel santralde yaşamış olduğunuz arızalar için hizmet vermekte olan Beylikdüzü Karel servisi, 13 yıllık tecrübesiyle hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaya devam etmektedir. Çağrı merkezimizden ulaşarak, teknik servis talebi, arıza ihbarı ve santral sistemleri ve santral programlamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Beylikdüzü karel santral servisi olarak Santral arızaları için servis çağırmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda arızanın daha hızlı çözülmesi adına şunları belirtiyoruz. Telefon hattı arızasının hizmet veren servis sağlayıcınızdan kaynaklanmadığından emin olun. Telefon santralinizin şehir şebekesine (220 v) bağlı olup olmadığını kontrol edin.Telefon santralinize yetkisiz kişiler tarafından müdahale edilmesine lütfen izin vermeyin. Bu müdahale arızanın dahada büyümesine dolayısı ile firmanızın iletişim trafiğinin aksamasına neden olur. Olası arıza durumunda bizi telefonla arayarak yaşadığınız sorun hakkında destek alabilirsiniz.

Beylikdüzü Karel Santral Servisi

Beylikdüzü Karel Santral Tamir İşlemleri

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Beylikdüzü Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Beylikdüzü Telefon Hattı Tamir İşlemi

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Beylikdüzü Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Beylikdüzü Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Beylikdüzü bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Beylikdüzü karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Beylikdüzü İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Beylikdüzü bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Beylikdüzü Karel santral servisi ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Beylikdüzü Karel Santral Servisi Olarak Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin
En Kısa Sürede Yanınızdayız. 0850 888 12 05