Eminönü Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Eminönü karel santral servisi karaköy, sirkeci, ve cağaloğlu bölgeleri yakınında faaliyet gösteren firmamız 1 saat içersinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Karel telefon santralınızın arızalanması durumunda çağrı merkezimizi arayarak arıza hakkında bilgi veriniz. Santral arızalarının çoğunluğu santralinizin doğru programlanmamasından kaynaklanmaktadır. Santral programlarınız işyerinize en uygun şekilde yapılması büyük önem taşır. Örneğin aktif olarak kullandığınız bir odanın yetkileri verilmediyse, telefonlarınız düzgün çalışmayacaktır ve dış aramalara kapalı olacaktır. Başka önemli bir nokta ise dış hatlarınızın ve yönlendirmelerinizin düzgün programlanmamış olmasıdır. Eğer dış hatlarınız programlanmamış ve yönlendirmeleriniz ayarlanmamış ise hatlarınız yanlış yerlerde çalacak veya hiç çalmayacaktır. Santralinizin programlamalarını yaptırmak için üstün hizmet anlayışımız ile Eminönü Karel Santral servisinden destek alabilirsiniz Eminönü Santral servisi 2 saat geçmeden ofisinizde olacak ve santralinizle alakalı olan bütün sorunları giderecektir. Ayrıca firmamızdan teknik servis çağırdıysanız santralinizin periyodik bakımları içinde doğru yerdesiniz demektir. Eminönü Karel servisi santraliniz için güncel yazılımı yükleyecek ve santralinizin güncel kalmasını sağlayacaktır.

Eminönü Karel Santral Servisi

Eminönü Karel Santral Tamir İşlemi

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Eminönü Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Eminönü Telefon Hattı Tamiri

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Eminönü Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Eminönü Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Eminönü bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Eminönü karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Eminönü İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Eminönü bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Eminönü Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Beylikdüzü Karel Santral Servisi Olarak Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin
En Kısa Sürede Yanınızdayız. 0850 888 12 05