Esenler Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Esenler karel santral servisi  Güngören, Esenler, Otogar bölgelerinde hizmet vermektedir. Telefon Santrali günümüzde bir çok firmanın iletişiminde önemli yer tutmaktadır. Esenler Karel santral servisi olarak bir kaç noktaya değinmek istiyoruz. Buna istinaden santral satın alırken dikkat edilecek birkaç önemli nokta vardır. Firmanızdaki hat yoğunluğuna göre alacağınız santralde kapasite belirlemesi yapmanız çok önemlidir. Firmanızın gelecekte büyüme ihtimaline karşı size ayak uydurabilecek gerektiğinde hat kapasitesi genişleyebilecek olan bir santral almanızda fayda var. İhtiyacınıza uygun model ve özellikleri tecrübeli ve bilgi birikimi bulunan esenler karel servisi ile istişare ederek hizmet alabilirsiniz. Esenler bölgesinde yaşadığınız karel santral arızalarında yapmanız gereken çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak yaşadığınız sorunu anlatmanız ve gerekirse çağrı merkezi personelimizin yönlendireceği adımları izlemenizdir.

Esenler Karel Santral Servisi

Esenler Karel Santral Tamir İşlemi

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Esenler Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Esenler Telefon Hattı Tamiri

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Esenler Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Esenler Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Esenler bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Esenler karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Esenler İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Esenler bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Esenler Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Esenler Karel Santral Servisi Olarak Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin
En Kısa Sürede Yanınızdayız. 0850 888 12 05