Kağıthane Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız

Kağıthane Karel santral servisi olarak ilke edindiğimiz en önemli unsur sizlere en kısa zamanda en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Kağıthane ilçesi için gürsel mahallesindeki karel santral servislerimizi yönlendiriyoruz. Yakın lokasyonu sayesinde arızalara hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz. Dolayısı ile olası gecikmelerde oluşan müşteri kayıplarının önüne geçerek iş kayıplarınızı minimuma indiriyoruz. Kağıthane Karel Santral servisi yaşayabilceğiniz sorunlara karşı çözüm üretmektedir. Kağıthane Karel servisi çağrı merkezimizi aradıktan en geç 2 saat sonra, sorununuzu çözmek adına harekete geçmektedir. Böylece telefon arızalarından dolayı oluşan para ve müşteri kayıplarının önüne geçersiniz. Arızaların çoğuna sebep olan şey aslında kablolama sistemleridir. Kağıthane Karel Santral servisi firmanızda geldikten sonra ilk olarak tesisat ve kablo sistemlerinizi kontrol etmektedir. Kablolama tesisatınızı her odaya gidecek şekilde kontrol eden deneyimli teknik servis elemanlarımız, özel takip cihazlarıyla kablonuzda bir sorun olup olmadığını kontrol etmektedir. Kablo tesisatınız kontrol edildikten sonra santrale geçilir gerek yazılımsal ve donanımsal kontroller yapılır. Donanımsal olarak santralinizde bir sorun var ise santraliniz direk sökülerek teknik servis ekibimizle ana merkezimize bırakılır ve orada tamiratı tamamlandıktan sonra tekrar bağlantısının yapılması için ofisinize gönderilir.

Kağıthane Karel Santral Servisi

Kağıthane Karel Santral Tamir İşlemi

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Kağıthane Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Kağıthane Telefon Hattı Tamiri

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Kağıthane Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Kağıthane Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Kağıthane bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Kağıthane karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Kağıthane İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Kağıthane bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Kağıthane Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Kağıthane Karel Santral Servisi Olarak Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin
En Kısa Sürede Yanınızdayız. 0850 888 12 05