Karel PS02 Adaptör Fiyatı Ve Tamiri

Karel Ps02 Adaptör Tamir

Karel Ps02 adaptör tamiri firmamız tarafından en hızlı şekilde yapılarak teslim edilmektedir. Karel santral adaptörleri santral anakartının güç ihtiyacını karşılayan 220 voltu düşük akıma indiren devre elemanıdır. Yılın 365 günü neredeyse her an çalışan ve şehir şebekesine prizle bağlanan karel adaptör oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Yıllarca sorunsuz çalışmasına karşın şehir şebekesindeki voltaj değerlerinin ani değişkenliği sebebiyle adaptörlerde bozulabilmektedir. Peki karel adaptör arıza durumunu nasıl anlarız? Yazımızın devamında bununla ilgili bilgilendirme yaparak ps02 adaptör arızasının kolayca anlaşılmasını öğrenelim.

Karel Adaptör Nasıl Arızalanır?

Karel santral adaptörleri yüksek voltaj ve bakımı zamanında yapılmayan santral sebebiyle arızalanır. Arızalanması durumunda 3 çeşit sorun meydana gelebilmektedir.

  • PS02 Adaptörün yanması : Voltaj sebebiyle adaptör devresi tamamen yanar ve santrale bağlı telefonların hiçbirinden çevir sesi alamazsınız.
  • Adaptör zil devresinin yanması : Santral normal bir şekilde çalıştığını zannedersiniz dahili abonelerde çevir sesi olur fakat sizi arayan müşterilerinizin telefon çalma sesini duyamazsınız. Karel ps02 adaptör tamir edilmediği müddetçe telefonlardan ring sesi alamazsınız.
  • PS02 adaptörün röle arızası : Santrali fişe taktığınız zaman cihaz içinden tık tık tık benzerinde röle sesi gelir. Bu durumda santrali fişten çekip karel santral servisi çağırmanızı öneririz.
Karel PS02 Adaptör Tamiri Süreci

Yukarıda belirttiğimiz sorunların tarafınızda yaşanması durumunda firmamızdan teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Karel adaptör tamirini 2 saat içinde firmanıza gelerek yerinde hızlıca gerçekleştiriyoruz. Adaptör tamir bedeli 100₺ dir. Eğer tamir olamaması durumunda sıfır adaptör almanız gerekmektedir. Sıfır adaptör ücreti ise 170₺ dir.

Karel Adaptör Tamiri
Tamir Edilmiş PS02 Adaptörler

Karel adaptörler Ms26s , Ms26c, Ms38s ve Ms38c modellerinde kullanılmaktadır. Santral adaptörü arızalanmadan önce bazı belirtiler verir fakat müşteriler bu belirtileri çoğu zaman gözardı ederler. Bu belirtilerin en büyük özelliği yanık kokusu ve santralden ses gelmesidir. Unutmayın ki arızalı bir adaptöre takılı olan santral anaartıda ciddi zarar görebilir bu da sizin için daha yüksek maliyet demektir. Bizim önerimiz adaptörden yanık kokusu yada ses gelmesi gibi bir durumla karşılaşırsanız vakit kaybetmeden firmamızdan servis çağırmanızdır.

Haberleşme sektöründe 15 yıllık tecrübemizle bir çok sorunu çözümlemiş olan firmamız bugüne kadar binlerce mutlu müşteri kazanmıştır. Santralinizde ve diğer ekipmanlarınızda yaşadığınız sorunlar için hemen firmamızı arayarak profesyonel hizmet anlayışımızdan yararlanın.

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 1 =