Kemerburgaz Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Kemerburgaz karel santral servisi Kemerburgaz ve Göktürk bölgesinde Karel santraller için teknik servis hizmeti alabileceğiniz yetkili firmamıza çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Karel santraller ve tüm çevre birimleri bakım onarım montaj kurulum işleri başarı ile yürütülmektedir. Haberleşme sektörünün öncü firmalarından Karel Kemerburgaz Göktürk bölgesinde de 2 saat içersinde hızlı Servis vermeye devam etmektedir. Kullanmış olduğunuz Karel santrallar yapısı itibariyle bir kaç ana üniteden oluşmaktadır. Analog santrallarda güç beslemesi ve anakart vardır. Bu kartlarda oluşabilecek herhangi bir arıza santralinizin çalışmamasına sebebiyet verir. Bunun dışında Kemerburgaz Göktürk Karel santral servisi olarak edindiğimiz tecrübeyle söylemeliyiz ki arızaların bir çoğu bina girişindeki telekom kutusundan ofis içersindeki santral arasındaki kablonun kopması veya oksitlenmesinden kaynaklandığı da sıkça görülmektedir. Bu durumda ofis içersindeki dahili hatlar çalışır fakat, dışarıdan telefon görüşmesi alamazsınız. Kemerburgaz Karel santral servisi olarak arızanın tespitini hızlı bir şekilde yapıp en erken sürede çözümünü sağlıyoruz.

Kemerburgaz Karel Santral Servisi

Kemerburgaz Karel Santral Tamir İşlemi

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Kemerburgaz Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Kemerburgaz Telefon Hattı Tamiri

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Kemerburgaz Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Kemerburgaz Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Kemerburgaz bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Kemerburgaz karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Kemerburgaz İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Kemerburgaz bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Kemerburgaz Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Kemerburgaz Karel Santral Servisi Olarak Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin
En Kısa Sürede Yanınızdayız. 0850 888 12 05