Küçükçekmece Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Küçükçekmece Karel Santral servisi her zaman çözüm üreten müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan 13 yıllık tecrübesiyle hizmetinizde. Santral kurulumlar, santral bağlantıları, keşif ve tespit, santral arızalarınıza 2 saat içerisinde teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Küçükçekmece karel santral servisi profesyonel hizmet sunar. Ayrıca bakımları yapılmayan santrallerin ömrü kısalmaya başlar ve performansı düşer. Performans açısından diğer bir husus ile bakımları gelen santraller zamanla hat kesilmelerine yol açar ve olası müşteri kayıplarına ve firmanız için itibar zedelenmesi yaratabilir. böylece ekonominize bütçenize zarar vermiş olursunuz. Küçükçekmece karel santral servisi olarak bünyemize tamir için alınan tüm santrallerin bakımlarını eksiksiz bir şekilde yaparak teslim aşamasında ilk alındığı gün gibi teslim ediyoruz. Karel santral servisi küçükçekmece bayii olarak İstanbul geneline hizmet sağlamaktayız.

Küçükçekmece Karel Santral Servisi

Küçükçekmece Karel Santral Tamir İşlemi

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Küçükçekmece Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Küçükçekmece Telefon Hattı Tamiri

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Küçükçekmece Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Küçükçekmece Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Küçükçekmece bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Küçükçekmece karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Küçükçekmece İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Küçükçekmece bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Küçükçekmece Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Küçükçekmece Karel Servisi olarak Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin
En Kısa Sürede Yanınızdayız. 0850 888 12 05