Sarıyer Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sarıyer Karel santral servisi Sarıyer, Tarabya, Maslak, İstinye bölgelerinde santral arızalarınız için Karel servis ekiplerimiz lokasyona yakın konumlarıyla arızalara en geç 2 saat içersinde müdahale etmektedir. Karel santral servisi olarak 15 yıllık tecrübemizle firmanızın iletişim altyapısını sağlamaya devam ediyoruz. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına senelerdir kendini geliştirmekte ve daha iyisi yapabilmek için çabalamaktadır. Haberleşme araçları firmalar için çok önemli olduğundan haberleşmenin iş hayatımızdaki önemi çok yüksektir bu yüzden telefon, santral, bilgisayar gibi iletişim araçlarını sağlam ve çalışır tutmanız sizlerin faydasına olacaktır. Her elektronik cihazın ömrü vardır ve bu ömrü uzatmak sizin elinizdedir. Santralle ilgili tüm bakımları firmamızdan temin edebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Sarıyer Karel Santral Servisi

Sarıyer Karel Santral Tamir İşlemi

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Sarıyer Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Sarıyer Telefon Hattı Tamiri

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Sarıyer Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Sarıyer Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Sarıyer bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Sarıyer karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sarıyer İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Sarıyer bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Sarıyer Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.