Zeytinburnu Karel Santral Servisi

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Zeytinburnu karel santral servisi telefon santrali, internet ve hat arızalarınıza hızlı bir şekilde kalıcı çözümler getirmektedir. Zeytinburnu karel santral servisi hiç bir marka model ayırmadan her çeşit telefon santrali ve iletişim cihazlarınızın arıza ve bakımlarıyla ilgilenir. Zeytinburnu karel servisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman önde tutar siz değerli müşterilerimizin her türlü görüş ve düşüncelerinize de önem verir ve dikkate alır. Karel servisi keşif ustalarımız gelip ihtiyacınıza en uygun ürünü önerecektir. Karel servisi size her yönden tasaruflu ve verim alabileceğiniz ürünü tavsiye eder kullanmayacağınız özelliklere ekstra para ödemezsiniz. Zeytinburnu karel servisi’nde profosyonel kişiler tarafından bilgi alırsanız, ayrıca ileriye dönük servis hizmetlerimizle iletişiminizi güvence altında tutuyoruz.

Zeytinburnu Karel Santral Servisi

Zeytinburnu Karel Santral Tamir İşlemi

Karel santraller yapısı itibariyle uzun yıllar verim alabileceğiniz elektronik cihazlardır. Cihazın ömrünün uzun olabilmesi için periyodik olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Karel santral arızaları oldukça farklılık gösteren türlerde gerçekleşebilir. Sorunun teşhisi için teknik servisin yerinde müdahele ederek belirli testler yapması gerekmektedir. Temel olarak sorunun kaynağını 2 farklı başlıkta açıklayabiliriz.

  • Santral Donanım Arızası ; Santralin; yüksek voltaj , sıvı teması, bakımlarının aksatılması gibi dış etkenlerden dolayı anakart veya power ünitelerinde parçalarında oluşan sorunlardır. Genelde ofis içersindeki tüm dahili hatlar çalışmaz ve telefon trafiği durur. Bu gibi sorunlarda Zeytinburnu Karel servis ekiplerimiz yedek parça tedariği ile sorunlarınızı anında müdahele ederek çözüme ulaştırır.
  • Dış Hat Arızaları ; Dış hat arızalarında ofis içi dahili hatlar sorunsuz çalışır fakat dışardan sizi arayan müşterileriniz size ulaşamaz. Bunun yanısıra ofis içinden dışarıyı aramak için santralden “9” ile dış hat almak istenildiğinde bu mümkün olmaz. Çağrı merkezimizi arayarak bu arızanın tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Zeytinburnu Telefon Hattı Tamiri

Santral sistemlerinde dış hat görüşmesi yapılabilmesi için bina girişindeki ankastre kutusundan ofis içindeki santrale kadar hatların sağlam bir kablo ile bağlantısı yapılması gerekmektedir. Telefon hatlarınızın çalışmaması durumunda bu kabloda bir kopukluk meydana gelmiş olabilir. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Yada telefon hattınız Türk Telekom tarafında meydana gelmiş olan bir sorundan dolayı arıza konumuna düşmüş olabilir. Bu durumda “121” i arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Dilerseniz Zeytinburnu Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp firmanıza gelerek hangi hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunu en kısa sürede çözüp iş ve prestij kaybının önüne geçiyoruz.

Zeytinburnu Karel Santral Kurulum Hizmeti

Yeni açılan yada mevcut olan bir ofisinizi Zeytinburnu bölgesine taşıdığınızda telefon santralinizin de eski ofisinizden sökülüp yeni ofisinize montajı gerekmektedir. Zeytinburnu karel servisi ekiplerimiz kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirerek iletişim devamlılığını hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Santralinizin kurulmadan önce mutlaka telekom hatlarınızın yeni ofisinize nakil işlemi gerçekleşmiş olmalıdır. Ofisinizde yapısal koblolama yok iste sıfırdan tesisat çekme işleminide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Zeytinburnu İnternet Hattı Onarımı

Adsl internet Tüm İstanbul Genelinde olduğu gibi Zeytinburnu bölgesinde de sıklıkla kullanılan internet türüdür. Adsl internet hatları genelde telefon hatları üzerinden entegre edilerek sipletter ayırıcısı ile modeme bağlanılır. İnternet arızası yaşamanız durumunda profesyonel bir yardımla hattınızın kontrolü sağlanması gerekmektedir. Arızanın kaynağı Zeytinburnu Karel ekiplerimiz tarafından tespiti yapılarak ilgili operatöre arıza kaydı bırakılır. Unutmayınız ki Arızanın kaynağını bulmadan çözüme ulaşmak günler, kimi zaman haftalar alabiliyor. Yaşadığınız tüm arızalarla ilgili çağrı merkezimizdeki teknik servise telefonla danışmanızı öneririz.

Zeytinburnu Karel Santral Servisi Olarak Hızlı ve Kalıcı Çözümler İçin
En Kısa Sürede Yanınızdayız. 0850 888 12 05