Karel MS38C Santral Fiyatı ve Özellikleri

Ms38c Santral Özellikleri

Karel Ms38c santral özellikleri ve teknik bilgiler içeren sayfamızı santral satın almadan önce incelemenizi tavsiye ederiz. Karel ürünlerinin orta kapasiteli santralı olan Karel Ms38C santral özellikleri ve kullanımı kolaylaştıran ekipmanlarını bu yazımızda inceleyeceğiz. Karel küçük kapasiteli telefon santralları, muayehane, büro gibi işyerleri; küçük işletmeler ve evler için tasarlanmıştır. Kullanıcı ihtiyaçları eksiksiz düşünülmüş, 100’ün üzerinde özelliği ile rahat, kesintisiz ve gelişmiş iletişim çözümleri sunar. Karel telefon santralları, katma değer yaratan çevre birimleri seçenekleriyle birlikte sunulmaktadır. Uygun çevre birimleri kullanılarak, müşterinin kendine özel gereksinimlerine; farklı istek ve ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verilebilmektedir. Bu zengin çevre birimleri, sistemin etkin ve verimli kullanılması, özelliklerinden azami faydalanılması daha hızlı, kolay ve rahat haberleşilmesi, haberleşme faaliyetlerinin kontrolü, takibi ve analizi için veri oluşturulması gibi çeşitli amaçlara yönelik faydalar sağlamaktadır.

Karel Santral Özellikleri

Karel MS38c Santral Özellikleri

Küçük kapasiteli 2 seçenek sunulmaktadır. S serisi standart; C serisi ise bazı ek özellikler içerir. MS38S ve MS38C modelleri, 4 dış hat/ 8 dahili abone kapasitesine sahiptir ve bu hat sayısı herhangi bir ek kart ile yükseltilemez.

Arayanları Tanıma:

MS38C santral özellikleri olarak standart CID telefonlarıyla, telefon açılmadan arayan numara görüntülenir; yerinizde olmasanız bile gelen çağrılar telefondan takip edebilebilir. Karel C serisi santrallarda, arayanın telefon numarası tüm dahili hatlarda, telefon aktarılırken de görüntülenir.

Karel Santral Arayan Numarayı Gösterme

Sms Alma Ve Gönderme:

Karel C serisi santrallar ile uyumlu telefonlarda kısa mesaj (SMS), dahili abonelerden sabit hatlara ve GSM’e gönderilir, alınır. TTSMS (Türk Telekom SMS), cep telefonlarında kullanılan kısa mesaj hizmetinin sabit telefonlarda kullanılmasını sağlayan bir yeniliktir.

Akü Bağlantısı (Opsiyonel)

Santralın, elektrik kesintilerinden etkilenmemesi için akü bağlanabilmesini sağlar.

Görüşme Takip Ve Raporlama Sistemleri (Opsiyonel)

Net CM Raporlama Yazılımı

Telefon santralları üzerinden yapılan görüşme trafiği bilgilerinin yazılı olarak kaydının tutulması ve bilgisayarda maliyet-verimlilik analizinin yapılabilmesini sağlayan yazılımdır.

Net Konsol Operatör Yazılımı

Santral kullanıcılarının, ofis ortamında en sık kullandıkları iki aracı, telefon ve bilgisayarı birleştiren, ses iletişiminin bilgisayar üzerinden kontrolünü sağlayan CTI (bilgisayar-telefon entegrasyonu) yazılımı.

Fct – Gsm Terminalleri

Karel GSM Gateway (FCT) ürünleri ile, çalışan PC’lerin ağla bağlı olduğu bilgisayarlara SMS gönderimi ile gelen operatör yayın mesajlarının SMS ile alınmasını sağlayan Windows tabanlı sunucu yazılımı.

Tekcell Fct Cihazı

Evm38S Robot Operatör Ve Sesli Mesaj Kutusu (Opsiyonel)

Operatörü meşgul etmeyen, gelen çağrıları otomatik karşılayan 1 kanal robot operatör ve sesli posta santral modülü. Arayanın tuşlama yaparak istediği yere bağlanmasını, mesaj modülü ile mesaj bırakmasını sağlayan yönlendirme sistemi.

Diğer Ek Kullanım Ve Güvenlik Aksesuarları

BBU38S: Telefon santrallarının elektrik kesintilerinden etkilenmemeleri için akü desteği sağlayan modül. Akü bağlantı modülü ve akünün içine yerleştirildiği iki kutudan oluşan ürün, santrala estetik olarak da uyum sağlamaktadır.

USB-RS232 Seri Portu: Seri portu olmayan veya yetersiz sayıda bulunan normal/dizüstü bilgisayarlarda, USB portu ile seri port oluşturmak için kullanılır. USB-RS202 Çevirici ile Net-Konsol, Net-CM, Idea, Iris Explorer, GT sistem yöneticisi programlarla birlikte sorunsuz çalışır. Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000, Windows XP ve üstü işletim sistemlerini destekler.

ID12 Kartı: MS38S santralın dahili abonelerine, arayan numarayı görebilmelerini sağlar. Her bir kart 4 dış hattı destekler, ek kartlarla bu sayı artırılabilir. Türk Telekom’un hattınızda aranan numarayı gösterme özelliğini desteklemesi halinde kullanılabilir

RL04: 4’lü Harici Röle. Santrala bağlı 4 ayrı noktanın (kapı, makina vb) kontrolünü sağlar.

SF04 ve SP04 ile Gelişkin Yıldırım Koruması: SF04, yıldırım ve AM radyo yayınları gibi; SP04 ise, cam sigortalı yıldırım gibi harici bozucu etkilere karşı, santralınıza ek koruma sağlayan modüldür. Her modül 4 dış hattı destekler.

Operatör/Özel Telefon Setleri (Opsiyonel)

Tek tuş hareketiyle santral özelliklerine erişim sağlayan, hızlı ve kolay işlem yapan fonksiyonel, ergonomik ve estetik telefon setleri; Operatör ve/veya kullanıcılar için tasarlanmış özel setlerle santral özelliklerinin hızlı ve kolay kullanımı.

Karel Op50 Fiyat

Operatör Başlıkları (Opsiyonel)

Görüşme yoğunluğu fazla olan çalışanlar ve çağrı merkezi operatörleri için elleri meşgul etmeden, telefon görüşmesi olanağı sunan, ergonomik ve estetik operatör başlık setleri. Aynı anda telefon ve bilgisayarla çalışma olanağı.

 

Fct Gsm Terminalleri (Opsiyonel)

Şirket içi santrala bağlı telefonlardan cep telefonlarına yapılan aramaların, daha ucuz GSM görüşme tarifeleri üzerinden ücretlendirilmesini sağlayan, telefon santralları ile GSM şebekesi arasında köprü görevi gören terminaller.

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × four =