Karel Santral Arayan Numarayı Gösterme Kodu

karel santral arayan numarayı gösterme

Karel santral arayan numarayı göstermeme durumu bir çok kullanıcının yaşadığı sorunlardan bir tanesidir. Herşeyden önce santralınızın arayan numarayı gösterme özelliği bulunmalıdır aksi takdirde programlama yaparak gelen telefonları gösterme özelliği açılamaz. Karel Santraller 2 farklı model olarak üretilmektedir. “S” ve “C” serisi olarak iki farklı model olarak üretilen santrallar özellik olarak hemen hemen birbirinin aynısıdır. Fakat “S” modellerde arayan numara gösterme özelliği bulunmamaktadır.

S ve C serisi santral

Yukarıdaki görselde sol tarafta bulunan “S” serisi santral arayan numarayı göstermemektedir. Sağ tarafta bulunan “C” serisi santral ise arayan numaraları göstermektedir. Eğer sizde “C” serisi karel santral kullanıyorsanız aşağıdaki programı girerek arayan numarayı gösterme özelliğini aktif edebilirsiniz.

Karel Santral Arayan Numarayı Gösterme Kodu

89 dış hat 11010 tuşlayarak santral dış hattınızın caller ID  özelliğini açıp gelen numaraları görebilirsiniz. Eğer “S” serisi santral kullanıyorsanız ID12 arayan numarayı gösterme birimi ilave edilerek santralinizin gelen numaraları göstermesi sağlanabilir. Daha detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Oylayınız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − eight =