Karel Santral Destek Ve Soru Cevap Forumu

Bu forumun amacı, karel kullanıcılarının belirli bir ürün hakkında en doğru bilgiyi almasını sağlamak ve karel santral arızalarının online destek aracılığıyla hızlı bir şekilde çözmesini sağlamaktır. Sorulara en kısa sürede cevap verilecektir. Ayrıca daha önce sorulan sorulara göz gezdiriniz yaşadığınız sorun daha önce çözülmüş olabilir.

Karel online destek almak istediğiniz ürün ve konuyu aşağıda belirtip uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Share this post:

11 Comments

 1. karel ms 128 in güç kaynağındaki zil devresi neresidir. entegre vs.

 2. karel nt30d santral telefonunu kullanıyoruz ..baglantılı her aboneye farklı zil sesi yapabilirmiyiz

 3. Merhaba,
  Telefonumuzu Türktelekom sistemiyle cep telefonuna yönlendirmiştik. Ancak yönlendirmeyi iptal edemiyoruz. Karel santralin üzerinde MS26CID ADD HBDK00404 yazıyor, sanırım modeli bu. Yardımınızı rica edebilir miyiz?

 4. Merhaba,
  Karel OP50 telefon kullanmaktayız. Santral ve 3 hat olarak kullanılıyor. Gelen aramalar için direkt olarak değil sadece cevap verilmediğinde bir cep hattına yönlendirmesini talep ediyoruz. Nasıl yapabiiliriz ?
  Teşekkür ederim.

 5. karel ms48c kullanıyoruz. dahili 112 numara ara ara dahili 111 i kendi kendine arıyor. bu durumu nasıl iptal edip düzeltebiliriz.

 6. selam. ms 48s kapı bağlantı şeması gönderirmisiniz

 7. hattımıza gelen aramaları ofis içindeki diğer telefonlara yönlendirme yapamıyor. yardımcı olabilir misiniz?

 8. sayın yetkili; ms 38 kullanıyorum. iç hat yada dıs hat aradıgında telefonlardan dısarıya ses yok. yanı o sırada kazara telefonu açarsak birinin bizi aradıgını biliyoruz. Kendimiz dış arama yaptıgımızda sıkıntı yok, iç hat kendi aramızda arama yaptıgımızda, diğer arkadas telefondan ses cıkmadıgından aradıgımızı farketmiyor. Cep telefonu ile kendisini arayıp, telefona bakmasını istiyoruz ve ancak o sekilde görüsebiliyoruz. sorunu nasıl çözebiliriz.
  yılmaz kandemir 0532 433 50 80

  1. Santral adaptörünüz arızalanmış olabilir. Değişmesi yada tamir edilmesi gerekiyor

 9. Merhaba. İş yerimizde Karel FT10 telefon kullanmaktayız ama durduk yere ekran gitti ama telefon çalışıyor. Ekran nasıl geri getirebiliriz ? yardımcı olursanız sevinirz.

  1. santral ile ft10 konsol arasındaki data kablosunu kontrol etmek gerekir. Ekran alışmamasının sebebi budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − six =